- Models with shorter suspensions require cutting slides to correct length
- All slides are sold individually
Kimpex UHMW Slide Y1 – Fits Yamaha
$29.99 Original price was: $29.99.$26.09Current price is: $26.09.
Kimpex UHMW Slide Y1 – Fits Yamaha
SLIDE #Y1 YAM 68" BK
$29.99 Original price was: $29.99.$26.09Current price is: $26.09.
10 in stock
This product is available at $24.79 for first purchase, please register/login here
SKU: 993884
Categories: Slides, SNOWMOBILE, Suspension
Additional information
| Weight | 1.45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 68.0000 × 1.5000 × 0.5000 in |
| Brand | |
| Profile | Y1 |
| Color | Black |
| Length | 68" |
| Material | |
| Compatible brand | |
| Fits for | 162'' & less |
| Sold | Unit |
| Position | Left |
| Number |
Be the first to review “Kimpex UHMW Slide Y1 – Fits Yamaha” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
- 10%Out of Stock
Uni Filter Straight Uni Snow Pod Air Filter
AIR FILTER UNIFILTER
Original price was: $35.99.$32.39Current price is: $32.39.$29.15
- 10%
Uni Filter Angle Uni Snow Pod Air Filter
AIR FILTER UNIFILTER
Original price was: $35.99.$32.39Current price is: $32.39.$29.15
- 10%
Uni Filter Straight Uni Snow Pod Air Filter
AIR FILTER UNIFILTER
Original price was: $36.99.$33.29Current price is: $33.29.$29.96
- Sale!Out of Stock
Kimpex Drive Chain for XP Chassis Silent
13 PLATES SILENT 104 KIMPEX CHAIN
$209.99Original price was: $209.99.$188.99Current price is: $188.99.







Reviews
There are no reviews yet.