The markers insert into the slide indicates you, by a quick look when it needs to be change.
Models with shorter suspensions require cutting slides to correct length.
$30.99 Original price was: $30.99.$27.89Current price is: $27.89.
SLIDE MARKER DOUB #B BRP 51 3/4" BK
$30.99 Original price was: $30.99.$27.89Current price is: $27.89.
10 in stock
This product is available at $26.50 for first purchase, please register/login here
The markers insert into the slide indicates you, by a quick look when it needs to be change.
Models with shorter suspensions require cutting slides to correct length.
| Weight | 1.5001 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 52.0000 × 1.5000 × 0.5000 in |
| Brand | |
| Profile | B |
| Color | Black |
| Length | 51 3/4" |
| Material | |
| Compatible brand | |
| Fits for | 136'' & less |
| Sold | Unit |
| Position | Left |
| Number |
You must be logged in to post a review.
Uni Filter Straight Uni Snow Pod Air Filter
AIR FILTER UNIFILTER
Kimpex HD Drive Chain Heavy Duty
DRIVE CHAIN HD 66 PITCH KIMPEX
Uni Filter Straight Uni Snow Pod Air Filter
AIR FILTER UNIFILTER
Kimpex HD Drive Chain Heavy Duty
DRIVE CHAIN HD 64 PITCH KIMPEX
Maxima SC1 12 Pack
Maxima Air Filter Combo Kit - 3 Pack - 37% OFF
Maxima SC1 6 Pack - 34% off!
NTN Wheel Bearing
Wiseco Piston Fits Honda - 449 cc
Direction 2 Tilt Windshield Fits Polaris
Subscribe for exclusive deals, new releases, and rider meetups!

Reviews
There are no reviews yet.