The markers insert into the slide indicates you, by a quick look when it needs to be change.
Models with shorter suspensions require cutting slides to correct length.
$27.99 Original price was: $27.99.$25.19Current price is: $25.19.
SLIDE MARKER DOUB #B1 BRP 41 5/8" BK
$27.99 Original price was: $27.99.$25.19Current price is: $25.19.
15 in stock
This product is available at $23.93 for first purchase, please register/login here
The markers insert into the slide indicates you, by a quick look when it needs to be change.
Models with shorter suspensions require cutting slides to correct length.
| Weight | 1.1001 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41.5000 × 1.5000 × 0.7500 in |
| Brand | |
| Profile | B1 |
| Color | Black |
| Length | 41 5/8" |
| Material | |
| Compatible brand | |
| Fits for | 121'' & less |
| Sold | Unit |
| Position | Left |
| Number |
You must be logged in to post a review.
Uni Filter Straight Uni Snow Pod Air Filter
AIR FILTER UNIFILTER
Kimpex Chain Case Oil Seal Fits Ski-doo, Fits Moto-ski – 03-106
OIL SEAL W/SPRING KIMPEX
Uni Filter Straight Uni Snow Pod Air Filter
AIR FILTER UNIFILTER
Kimpex HD Drive Chain Heavy Duty
DRIVE CHAIN HD 68 PITCH KIMPEX
Maxima SC1 12 Pack
Maxima Air Filter Combo Kit - 3 Pack - 37% OFF
Maxima SC1 6 Pack - 34% off!
NTN Wheel Bearing
All Balls Carburetor Repair Kit Fits Arctic cat
Kimpex Oil Filter
Subscribe for exclusive deals, new releases, and rider meetups!

Reviews
There are no reviews yet.