- Super soft, tacky rubber compound
- Classic Half Waffle design
- Three molded tie-wire grooves
Pro Taper Half Waffle Grip
Original price was: $11.99.$10.79Current price is: $10.79. $9.71
Pro Taper Half Waffle Grip
WAFFLE GRIP HALF BK PROTAPERSPORT
Original price was: $11.99.$10.79Current price is: $10.79. $9.71
Out of Stock
SKU: 328864
Categories: Handlebar Grips, MOTORCYCLE, Steering / Handlebar / Controls
Additional information
| Weight | 0.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.0000 × 6.0000 × 2.0000 in |
| Brand | |
| Material | |
| Color | Black |
| Length | Regular |
| Inside diameter | 7/8" |
| Outer tip | Close |
| Pattern | Half waffle |
| Sold | Pair |
| Number |
Be the first to review “Pro Taper Half Waffle Grip” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
- 10%Out of Stock
KEITI Vertical License Plate Support
LICENCE PLATE BRACKET CHROME
Original price was: $39.99.$35.99Current price is: $35.99.$32.39
- 10%Out of Stock
TANK PAD PI KEITI
Original price was: $29.99.$26.99Current price is: $26.99.$24.29
- Sale!Out of Stock
KEITI Spool Slider Silver – M10
SWINGARM SPOOLS M10 SILVER (QTY 2)
$20.99Original price was: $20.99.$18.89Current price is: $18.89.
- 10%
Twin Air Dual Stage Air Filter Fits Honda
AIR FILTER HON TWINAIR
Original price was: $129.99.$116.99Current price is: $116.99.$105.29








Reviews
There are no reviews yet.